Srp 152011
 

Po dokončení podzimní dámy jsem si jako další projekt vybrala Petal Fairy od Mirabilie. Vlastně jsem se pro ni nadchla hlavně kvůli tomu, že jsem si před nedávnem koupila moc hezký kousek látky, který je pro ni jako stvořený (Murano 32ct v barvě Queen Forrest, kterou vyrábí Polstitches).

fotka výšivky Petal Fairy

Petal Fairy

Výšivka patří k jednodušším, protože neobsahuje roztroušené samostatné křížky a přibývá tak docela rychle. Ze speciálních materiálů předepsaných předlohou vyžaduje Petal Fairy pouze jeden odstín kovové nitě Kreinik a dvě barvy korálků.

Do budoucna plánuju, že až bude víla hotová, nechám si ji zarámovat ve stejném stylu společně s menšími vílami z kolekce Pixie Couture.

Pokud se vám víla líbí, ale dáváte přednost jiné barevnosti, mám dobrou zprávu. Patří k těm, ke kterým bylo vytvořeno větší množství barevných konverzí – tedy přečíslování určitých bavlnek/značek tak, aby víla místo žluté sukně rázem oblékala sukni růžovou :). Konverze naleznete zde, na diskuzním fóru zasvěceném předlohám značky Mirabilia.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(povinný údaj)

(povinný údaj)