Bře 102016
 

Yarn Along je iniciativa Ginny Sheller, která vznikla již v roce 2010. Ve zkratce každý týden ve středu lidé na své blogy umisťují příspěvky o tom, co právě čtou, a co pletou nebo háčkují. Sama si moc ráda prohlížím tyhle články na webech ostatních pletařek, tak jsem se rozhodla, že se zkusím taky zapojit.

Jsem o den ve skluzu, ale nechce se mi čekat do příštího týdne, protože to by mi to určitě opět nevyšlo:-). Dopletla jsem šátek Exploration Station (návod Stephena Westa), u kterého jsem se skutečně materiálově rozšoupla – pořídila jsem si ručně barvené merino vlny od americké firmy Madelinetosh, konkrétně Tosh Merino Light. Až zapošiju těch stopadesát konců vlny a šátek vyperu a napnu, napíšu o něm víc, zatím jedna fotka.

šátek Exploration Station

A co čtu? Chtělo by se napsat, že vzhledem k tomu, kolik jsem četla knih před tím, než se mi narodily děti, nic moc, ale občas se přece jen k něčemu dostanu, snažím se k něčemu dostat.

Mám za sebou zhruba prvních sto stránek z knihy Vypravěčka od Jodi Picoultové a těším se, jak se bude vyvíjet další děj.

  

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(povinný údaj)

(povinný údaj)