Čvc 132016
 

Letos mám léto laděné do modra. Brzo to plánuju změnit, ale zatím se vezu na vlně modré vlny :-).


Šátek Close to you od Justyny Lorkowske si můžete uplést skoro z čehokoliv. Návod, který je k dispozici zdarma i s českým překladem, je velmi jednoduchý a velikost si snadno upravíte podle množství materiálu, které máte k dispozici. K šátku se váže hezký příběh Justyny a jejího manžela, který začal barvit příze.

Klubíčko, ze kterého pletu, je Merino Twin v barvě Blue Sea od Wollelfe, jen namotané opačně, než na ilustračním obrázku. 150 gramů a 600 metrů moře.

Belly jsem viděla knížku, kterou jsem pak potkala v obchodě. Alice v říši divů (a taky před zrcadlem), dnes dočtená.

  7 komentářů to “Yarn along 9”

 1. Dobrý den, Váš blog jsem objevila asi před měsícem.
  Po mnoha letech jsem oprášila jehlice a snažím se plést jiným způsobem než před lety (svetry pletené shora, zkrácené řady – německé, japonské…) toto vše se učím a moc mě to baví. Často tedy pletu a zase pářu …Už nějakou dobu se chystém uplést šátek, ale nemluvím anglicky (návody na svetříky nějak „louskám“ s pomocí základů, které z angličtiny mám, vysvětlivek anglických značek v českém překladu, youtube a googlu- překladače :-)) Na šátek jsem si s anglickým návodem netroufla, ještě nejsem tak „zdatná“ v pletení :-). Moc děkuji za tento odkaz na návod v češtině.
  http://www.ravelry.com/projects/Jarkaa – moje díla 🙂
  Přeji Pěkný den. Jarka

 2. Je to nádherný šátek, a ta barva!!!!!Určitě ho taky udělám a tímto děkuji za návod a inpiraci.Mějte se moc hezky.Jana Vlčková

  • Děkuju, Jano, Chtěla jsem ho poslat dál, ale právě ta barva mi to nedovolila:-). Určitě si ho upleťte, je jednoduchý a zároveň se ten tvar dobře nosí.
   V.

   • Dobrý den, vlnu už jsem objednala a vzorek upletla.Návod nemá chybu.Takže ještě jednou díky.Jo, a všechny Vaše upletené věci jsou parádní.Moc se mi líbí.Jste šikulka.Taky mám ráda složitější věci, i když si na nich občas vylámu zuby.

 3. Dobrý den, velice se mi líbí tento šátek, mohla bych vás poprosit o návod děkuji Hana G

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(povinný údaj)

(povinný údaj)