Říj 132016
 

Boy Sweater mi padnul do oka na první pohled. Návod jsem měla ale koupený delší dobu, protože jsem vybírala ten pravý materiál. Hrozně ráda bych ho bývala upletla z Malabrigo Rios, ale děti přece jenom rostou hrozně rychle a tak velkou investici jsem nechtěla věnovat na svetr pro jednu sezónu. Stejně na to pořád myslím:-).
Vilda si sám řekl, že chce, aby byl jeho zimní svetr červený. Při prohlížení projektů na ravelry jsem narazila na jeden, který se mi dost líbil. Ze směsového materiálu Katia Tweed Merino. V čistě červené barvě se nedělá, takže jsem vybrala červené nejpodobnější, krásnou výraznou rezavou.

Boy Sweater

Boy Sweater

Boy Sweater

Boy Sweater

Příze byla o něco silnější, než doporučená, ale vzorek mi vycházel na doporučených jehlicích správně, takže jsem se pustila do pletení. Svetr se mi zdál dost tuhý, párkrát jsem zapochybovala, jestli jsem neměla použít přece jen větší jehlice. Po vyprání a srovnání ale pletenina změkla a s výsledkem jsem spokojená. I majitel je spokojený, bez potíží si nechal jak rozpletený tak hotový svetr zkusit, což nebývá zvykem:-).

  One Response to “Boy Sweater”

  1. Interested in advertising that costs less than $39 monthly and delivers hundreds of people who are ready to buy directly to your website? Please send me a reply here: alfred4756will@gmail.com to find out how this works.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(povinný údaj)

(povinný údaj)