Úno 152017
 

Letošní zima už je fakt moc dlouhá, úplně stejně jako každá jiná. Navíc máme ve skupině na ravelry únorový KAL na doplňky pletené technikou fair isle. Takže… jedna čepice, Peerie Flooers.
Barevnou ještě nemám a určitě ji potřebuju. Abych nemusela kupovat další klubka (protože kdyby někdo viděl, jak to vypadá v místnosti, kde je skladuju, určitě by si myslel, že provozuju e-shop), vylovila jsem ze zásob peruánskou vlnu Palette (od Knit Picks) v příhodných odstínech.

K barevné čepici se hodí číst knížku v barevném obalu:-).

Nákupní sérii od Sophie Kinselly mám přečtenou téměř celou, jsou to nenáročné a vtipné oddechovky, žádná literatura pro náročného čtenáře, který má vysoká očekávání, ale zábavné čtení, u kterého jsem se nenudila. Báječné nakupování v Las Vegas mě dost zklamalo. Nepravděpodobná zápletka, příběh se navíc odvíjel hrozně pomalu, mezi spoustou schematicky popsaných situací jsem ho musela těžko dolovat. Vtipných momentů taky ubylo… báječné nakupování už přerostlo spíše v násilně prodlužované nakupování.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(povinný údaj)

(povinný údaj)