Bře 152017
 

Na jehlicích mám teď rozpletených hodně kousků, snad nejvíc, co jsem kdy měla. Většina z nich se mi nezamýšleně sešla do růžova.

Šátek Laurelie v rámci Velkého jarního KALu s Vlněnými sestrami.Na fotce je prakticky celá první část a teď už pokračuju na barevné mozaice. Kombinuju Tosh Merino Light od Madelinetosh (to je právě klubíčko na fotce, v barvě Coquette) a Malabrigo Mechita, takže pevně věřím, že výsledek bude stát za to a bude na nošení velmi příjemný.

Další růžovou věc pletu ze směsi merina s nylonem a třpytivým vláknem, kterou jsem si nedávno nabarvila.

Jak už složení napovědělo, jsou to další ponožky! Tentokrát Mercury Socks, návod je na ravelry k dispozici zdarma. Pletou se mi nádherně, materiál je příjemný, barva se mi povedla tak, jak jsem zamýšlela, vzorek je snadno zapamatovatelný, takže po pár opakováních pletu „z hlavy“. Navíc vypadají na noze hezky.

Co se čte k růžovému pletení? Zásadně jen růžová knihovna:-). Takže jsem začala a hlemýždím tempem pokračuju s knihou Aféry privilegovaných od Nory Roberts. Na nic závažnějšího nemám momentálně myšlenky ani kapacitu.

  2 komentáře to “Yarn along 30 skrz růžové brýle”

  1. To je úžasná práce ta barevná vlna! Časem se taky odvážím, když kolem sebe vidím tolik inspirace!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(povinný údaj)

(povinný údaj)