Bře 172017
 

Dalo by se to volně přeložit třeba jako „tentononc“, slovíčko, které zastoupí to, které si momentálně nemohu vybavit, nebo popisuje něco, o čem nevím, jak se jmenuje.
A taky je to báječná svetromikina pro děti, kterou navrhla Justyna Lorkowska.

Já jsem vybrala základní barvu – tmavě šedou – a budoucí majitel trval na červených kapsách. Koneckonců, proč ne… doma jsem měla ještě klubíčko červené, které mi zbylo z jiného projektu. Nakonec jsem ho spotřebovala zhruba polovinu, protože kromě kapes se plete ještě červený vnitřní okraj roláku (který na mých fotkách, pravda, není vidět) a šňůrka na protažení právě rolákem.

Svetřík se plete shora v kuse, střihově je velmi jednoduchý, ale každopádně i tak bylo na zapošívání dost konců. Přece jen ty kapsy, bez kterých by to nebylo vůbec ono. Pletla jsem z Cotton Merino od Drops (na celoroční nošení skvělý materiál) a samotnou mě celkem překvapilo, jak rychle to přibývalo.

Hlavně už vím, že bude nošen úplně maximálně a s radostí, to je nejlepší.

  2 komentáře to “Thingamajigger”

  1. Nádherný!!! Ty červené kapsy jsou nejlepší! Jsem si jistá, že můj syn by taky vybral červené, i kluci potřebují veselé barvy 🙂

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(povinný údaj)

(povinný údaj)