Bře 222017
 

Dnes Ginny, která každý týden zveřejňovala svoje pletené a knižní pokroky, na svém blogu oznámila, že s touto pravidelnou rutinou končí, že už nebude seskupovat odkazy na ostatní „yarn alongy“. Už je jinde, než na podzim 2010, když s akcí začínala, a touží být ve svých příspěvcích spontannější, nechce je zveřejňovat jen proto, že je příslušné datum nebo den v týdnu. Jako alternativu navrhla Keep calm craft on na blogu Frontier Dreams.A já doufám, že tam zase budu nacházet odkazy na blogy, které si ráda pročítám, okukuju, co se plete a čte jinde, v Česku i zahraničí.

Ať už se tomu říká jakkoliv, pro mě je důležitý obsah, který mě motivuje přidávat příspěvky na blog:-). Takže dnes naposledy a zároveň poprvé.

Jsem nějaká unavená, z končící zimy, ze stereotypu,… podvědomě tedy sahám po energických barvách. Tohle klubko jsou jarní ponožky na začátku svého života. Je to klasická směs merina a nylonu s přídavkem lesklých vláken – stellina.

Vícebarevné výrazné provedení si přímo říká o nějaký jednoduchý návod, takže jsem sáhla po Vanilla Latte Socks. Ponožkový projekt (příze, jehlice, návod, nůžky, označovače, atd.) jsem ubytovala do taštičky od Jitky, u které jsem si již dříve nechala ušít obal na výměnné jehlice. Kdykoliv se na kabelku, na ty barvy, podívám, zlepší mi to náladu.

Dívku v ledu od Roberta Bryndzy jsem teprve začala číst a pokračuju pomalu, ale splňuje má kritéria na odpočinkovou četbu, takže jsem spokojená.

 

  One Response to “Yarn along 31, poslední a nebo ne”

  1. What bright and happy socks that yarn is making!! It certainly makes you think of spring:)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(povinný údaj)

(povinný údaj)